סוגי אוכל לכלבים

הילס מזון לכלב בוגר מגזע גדול עוף 14 ק

על החשיבות שבביס המושלם

את התחושה שהכינו לנו אוכל שמתאים בדיוק למה שאנחנו אוהבים וצריכים, פשוט אי אפשר להחליף בשום דבר אחר, במיוחד כשמדובר באוכל שהכין עבורנו אדם שאנחנו אוהבים ואוהב אותנו. על אף החוסר בררנות שמאפיינת כלבים רבים, תופתעו לשמוע שגם עבורם, המשמעות של הביס המושלם היא גדולה. נוסף על הטעם של המזון, והאיכות שלו מבחינה קולינרית, אותו ביס מושלם משמעותי באבני הבניין שהוא מעניק לכלב האהוב שלנו בשביל להתפתח, לגדול ולהתקיים, להתמודדות שלו עם השלב ההתפתחותי שבו הוא נמצא ובהענקת הכוחות שהוא כל כך צריך בשביל להמשיך לשחק, לבלות ולשמוח איתנו. בשביל לעשות לכם קצת סדר, אלו הם סוגי המזון לכלבים, שצריך להכיר בבחירת המזון המושלם עבור הכלב שלכם.

חלוקה לפי גיל

את מזון הכלבים נהוג על פי רוב לחלק לגילאים באופן הבא – מזון לגורים, אותו נעניק עד לגיל שנה – שנתיים, מזון לכלבים בוגרים אותו נעניק לכלבים עד אזור גיל שש – שמונה, ומזון לכלבים מבוגרים (סניור), אותו נעניק מאזור גיל שמונה עד לימי זקנתו של הכלב האהוב שלנו. החלוקה לגילאים עשויה להישמע מיותרת עבור רבים, אבל חשוב לדעת שיש לה משמעות – כלבים בגיל צעיר זקוקים לעיקר האנרגיה שהם צורכים בשביל להמשיך לגדול ולהתפתח, כלבים בוגרים נעזרים בה לטובת משחק ואילו כלבים מבוגרים זקוקים למזון שהוא מעט פחות עתיר בקלוריות, כיוון שהם פעילים פחות. בהתאם, בחירת המזון על פי הגיל של הכלב, משמעותית במיוחד על מנת שיתאים לצרכיו האישיים.

חלוקה לפי גודל

מזון לכלבים מחולק גם לקטגוריות משקל. חשוב כשאתם מתלבטים בין סוגי המזון השונים, לבחור בשק המזון שמתאים למשקל של הכלב האהוב שלכם. תוכלו למצוא שקי מזון לכלבים קטנים, בינוניים, וגדולים, ועל האריזה יהיה מפורט על טווח המשקלים המומלץ לצרכנים של המזון.

אלרגיות ומצבים רפואיים

לא רק אנחנו – גם החברים האהובים שלנו על ארבע סובלים לפעמים מאלרגיות או עודף משקל, אבל זה לא אומר שמגיע להם להנות פחות. את האלרגיות על פי רוב תגלו בשיתוף פעולה של הדיווחים האישיים שלכם עם הידע המקצועי של הוטרינר. במידה והתגלה אלרגיה אשר רלוונטית לסוג המזון שעומד על הפרק, חשוב בהקדם לבצע החלפה שתמנע את אותן תופעות לוואי שמכבידות על הכלב האהוב שלנו.

חברת המזון

חברות רבות מציעות מזון לכלבים, וחשוב לבחור את החברה הנכונה ביותר. בחרו בחברת מזון מוכרת שצברה מוניטין חיובי לאורך הדרך אשר משקיעה בבקרת איכות של המזון, ולוקחת במחקר ופיתוח של מזון גם כיום. אצלנו ב-Astropet תוכלו למצוא מזון של המותגים המובילים go, רויאל קנין, ו-hills, מותגי מזון מומלצים במיוחד שיאפשרו לכלב שלכם להנות מתזונה איכותית וחוויה קולינארית מושלמת. שיהיה לחברים שלנו בתאבון!

למחלקת מזון לכלבים לחצו כאן 🙂 

שתפו אותנו:

אולי יעניין אותך גם:

שלח לנו הודעה

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של אסטרופט,
איך אפשר לעזור לך?