10 טיפים לבחירת מזון לכלב שלך

אוונטיס גורמה כבש בוגר 3 ק"ג - avantis

בחירת המזון המתאים לכלב שלך חיונית לבריאותו ולרווחתו הכללית. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות מכריע למצוא את הטוב ביותר. במאמר זה, אנו נספק לכם עשרה טיפים שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת בבחירת מזון לכלב שלכם, כדי לוודא שהצרכים התזונתיים שלו מסופקים. בואו לצלול פנימה!

שקול את הגיל והגודל של הכלב שלך:

1. גורים לעומת כלבים בוגרים: שלבי חיים שונים דורשים צרכים תזונתיים שונים. בחר מזון שנוסח במיוחד עבור גורים אם יש לך כלב צעיר. מזונות אלו מספקים את החומרים המזינים הדרושים לצמיחה והתפתחות בריאה. עבור כלבים בוגרים, בחר מזון המנוסח כדי לענות על דרישות האנרגיה והתזונה שלהם.

2. גזע קטן לעומת גזע גדול: קחו בחשבון את גודל הכלב שלכם בעת בחירת מזון. לכלבים מגזע קטן יש צרכים תזונתיים שונים בהשוואה לכלבים מגזעים גדולים. למזון כלבים מגזע קטן יש בדרך כלל גדלים קטנים יותר ותכולת קלוריות גבוהה יותר כדי לתת מענה לקצב חילוף החומרים הגבוה שלהם.

חפש מרכיבים איכותיים:

3. בשר אמיתי כמרכיב ראשון: בדקו את רשימת הרכיבים וודאו שמקור איכותי לחלבון מן החי, כמו עוף, בקר או דגים, רשום כמרכיב הראשון. כלבים הם בעיקר טורפים, ותזונה עשירה בחלבון חיונית לבריאותם הכללית.

4. הימנעו מחומרי מילוי ותוספים מלאכותיים: הימנעו ממזונות המכילים חומרי מילוי, כגון תירס, חיטה או סויה, שכן אלו מספקים ערך תזונתי מועט. כמו כן, הימנע ממזונות עם חומרי טעם וריח, צבעים וחומרים משמרים מלאכותיים, מכיוון שהם עלולים להזיק לבריאות הכלב שלך.

שקול צרכים תזונתיים מיוחדים:

5. אפשרויות ללא דגנים: לכלבים מסוימים עשויים להיות אלרגיות או רגישויות לדגנים. אם הכלב שלך הראה סימנים של חוסר סובלנות לדגנים, שקול לבחור מזון לכלבים ללא דגנים המשתמש במקורות חלופיים של פחמימות כמו תפוחי אדמה או אפונה.

6. דיאטות מוגבלות של מרכיבים: כלבים עם אלרגיות או רגישויות למזון עשויים להפיק תועלת מתזונה מוגבלת של מרכיבים. דיאטות אלו מכילות מספר מוגבל של מרכיבים איכותיים, מה שמקל על זיהוי והימנעות של אלרגנים פוטנציאליים.

התייעץ עם הווטרינר שלך:

7. פנו לייעוץ מקצועי: הווטרינר שלכם הוא משאב מצוין בכל הנוגע לבחירת המזון המתאים לכלב שלכם. הם יכולים לספק המלצות מותאמות אישית על סמך הצרכים הספציפיים של הכלב שלך, כגון גזע, גיל, רמת פעילות וכל מצב בריאותי קיים.

שקול את רמת הפעילות של הכלב שלך:

8. כלבים פעילים לעומת כלבים פחות פעילים: קחו בחשבון את רמת הפעילות של הכלב שלכם בבחירת מזון. כלבים פעילים מאוד דורשים יותר קלוריות, אז בחרו מזון המיועד לכלבים פעילים. לעומת זאת, אם הכלב שלכם פחות פעיל או נוטה לעלייה במשקל, בחרו במזון התומך בניהול משקל.

קרא והבין את התווית:

9. הצהרת AAFCO: חפש את הצהרת איגוד פקידי בקרת הזנות האמריקאית (AAFCO) על תווית המזון לחיות מחמד. הצהרה זו מאשרת שהמזון עומד בדרישות התזונתיות המינימליות שנקבעו על ידי AAFCO.

10. הנחיות האכלה: שימו לב להנחיות האכלה המופיעות על התווית. הנחיות אלו יעזרו לך לקבוע את הכמות המתאימה להאכיל את הכלב שלך על סמך משקלו ורמת הפעילות שלו. זכור לפקח על משקל הכלב שלך ולהתאים את המנות שלו בהתאם.

מעבר בהדרגה:

כאשר מכניסים מזון חדש לתזונה של הכלב, חשוב לעבור בהדרגה. שינויים פתאומיים בתזונה עלולים להוביל לבעיות עיכול. התחל על ידי ערבוב של חלק קטן מהמזון החדש עם המזון הנוכחי, הגדל בהדרגה את היחס במהלך שבוע עד שהכלב שלך יעבור במלואו למזון החדש.

לסיכום, בחירת המזון המתאים לכלב שלך היא קריטית לבריאותו הכללית ולרווחתו. על ידי התחשבות בגיל, גודלו וצרכי ​​התזונה הספציפיים של הכלב שלך, כמו גם התייעצות עם הווטרינר שלך, תוכל לקבל החלטה מושכלת. חפש מרכיבים איכותיים, הימנע מחומרי מילוי ותוספים מלאכותיים, והתחשב ברמת הפעילות של הכלב שלך בעת בחירת המזון. קריאה והבנת התווית, כמו גם מעבר הדרגתי למזונות חדשים, הם גם שלבים חשובים. על ידי ביצוע עשרת העצות הללו, תוכלו להבטיח שהכלב שלכם יקבל תזונה מאוזנת מבחינה תזונתית התומכת בבריאותו האופטימלית.

מוצרים חדשים!

שתפו אותנו:

אולי יעניין אותך גם:

שלח לנו הודעה

מבצעים חמים!

במבצע

המחיר המקורי היה: ₪169.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪149.00.

במבצע

המחיר המקורי היה: ₪79.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪69.00.

במבצע

המחיר המקורי היה: ₪359.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪339.00.

להתחלת השיחה
1
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של אסטרופט,
איך אפשר לעזור לך?